Separator

Separator

Pinigų grąžinimo garantija

Garantuojame, jeigu gavote netinkamos kokybės prekę, prekę su defektu ar ne tą prekę, kurią užsisakėte, pinigus grąžinsime arba atsiųsime kitą analogišką prekę.

Prekių grąžinimas

Gavę siuntinį, apžiūrėkite jį. Jei pristačius prekę pastebėjote, kad ji sugadinta, ir norite ją grąžinti, prašome nedelsiant susisiekti su mumis el. paštu arba telefonu ir pateikti tokią informaciją: įsigytos prekės ir jos užsakymo numerį, taip pat nurodykite grąžinimo priežastį.

Prekę galite grąžinti šiais atvejais:

jei gavote ne tą modelį, kurį užsisakėte;
jeigu gavote nekokybišką prekę;
kitais LR įstatymo numatytais atvejais.
Kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė arba gavote ne tą modelį, kurį užsakėte, mes įsipareigojame savo lėšomis pasirinktinai pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis LR ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ nustatyta tvarka.

Tinkamos kokybės prekės grąžinimas. Šiuo atveju prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas. Grąžinamas daiktas privalo būti pilnai supakuotas ir sukomplektuotas. Už pilną daikto supakavimą ir sukomplektavimą atsakote Jūs. Jeigu daiktas nėra pilnai tinkamai supakuotas ar sukomplektuotas, Mes ar Mūsų atstovas nepriima daikto grąžinimu